BogdiiHD
Bine ai venit ! Nu uita acest forum a fost creeat pentru ingrijirea serverului: 46.102.116.24:27015 ! Nu uita sa te abonezi la canalul: www.youtube.com/bogdiihd

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

BogdiiHD
Bine ai venit ! Nu uita acest forum a fost creeat pentru ingrijirea serverului: 46.102.116.24:27015 ! Nu uita sa te abonezi la canalul: www.youtube.com/bogdiihd
BogdiiHD
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

In jos
Madaa Sers
Madaa Sers
Mesaje : 15
Puncte : 23
Reputatie : 0
Data de înscriere : 17/08/2018

RECLAMATIE !  Empty RECLAMATIE !

Dum Aug 19, 2018 12:48 pm
Numele tau: [Madaa]
Numele Reclamantului: TorrettoGoD
Dovada: (Poza sau Video) [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] / [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Motiv: Nesimtire
Data & Ora:19.08.2018/12:40
Alte Argumente: Mă certam cu un băiat că i am dat trade şi din greşeală i am dat awp dlore şi nu voia să mi l mai dea înapoi şi a venit acest specimen şi mi a zis să tac că s un copil prost şi că am tupeu şi vezi Doamne poate mi iau şi ban, nu înţeleg ce caută specimene de astea pe acest server, care vorbesc să nu adoarmă. Ce părere îşi fac cei noi când dau de aşa ceva? Îmi iau ban că îi zic adevărul, păi cine i el să mi zică mie *taci* dacă era un admin, da. Să vă uitaţi pe al 2 lea link ca să vedeţi motiv.. Nu cred că un incapabil ca acesta are dreptul să spună de ban, dar na.
Ce propui sa facem?: Asta voi decideţi, dar nu mi se pare normal aşa ceva. Smile
mihai
mihai
Mesaje : 4
Puncte : 8
Reputatie : 0
Data de înscriere : 16/08/2018
Varsta : 26
Localizare : Bucharest, Romania
http://fgsuport.forumgratuit.ro

RECLAMATIE !  Empty Re: RECLAMATIE !

Dum Aug 19, 2018 2:28 pm
Reclamațiile se fac aici: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum