BogdiiHD
Bine ai venit ! Nu uita acest forum a fost creeat pentru ingrijirea serverului: 46.102.116.24:27015 ! Nu uita sa te abonezi la canalul: www.youtube.com/bogdiihd

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

BogdiiHD
Bine ai venit ! Nu uita acest forum a fost creeat pentru ingrijirea serverului: 46.102.116.24:27015 ! Nu uita sa te abonezi la canalul: www.youtube.com/bogdiihd
BogdiiHD
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

In jos
avatar
Yetty77
Mesaje : 14
Puncte : 28
Reputatie : 0
Data de înscriere : 14/08/2018

[GO] Reclamatie zaDanny! Empty [GO] Reclamatie zaDanny!

Sam Aug 18, 2018 7:54 pm
Numele dvs:Yetty77
Numele adminului reclamat:zaDanny
Data si ora:18:33 pe 18 august!
Motiv reclamatie:Mi-a dat kick, si a spus playerilor ca cine spune: Yetty e idiot are un cutit! Nu am putut sa dau ban acelui player deoarece sunt helper si votebanul nu merge!
Dovada (SS/Video): [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
avatar
zaDanny_
Mesaje : 7
Puncte : 9
Reputatie : 0
Data de înscriere : 18/08/2018

[GO] Reclamatie zaDanny! Empty Re: [GO] Reclamatie zaDanny!

Sam Aug 18, 2018 7:57 pm
Salut , in primul rand nici nu stii unde sa faci reclamatii , [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] / in al doilea rand nu stii sa adminezi + ca i-ai dat unui jucator kick degeaba , in al treilea rand cand vreau sa fac un event scriu ce vreau + ca Yetty e un idiot nu e injuratura! Sa fii mai atent data viitoare, si nu mai spama la propria cerere facuta de tine!
Bafta Razz Razz
avatar
Yetty77
Mesaje : 14
Puncte : 28
Reputatie : 0
Data de înscriere : 14/08/2018

[GO] Reclamatie zaDanny! Empty Re: [GO] Reclamatie zaDanny!

Sam Aug 18, 2018 8:08 pm
1. Daca iti raspund nu inseamna ca e spam.
2. Stiu sa adminez foarte bine.
3. I-am dat kick doarece mi-a adus injurii.
4. Nu sunt obisnuit cu acest forum si am gresit sectiunea.
5. Faci event cu tsay in care spui cine scrie ca "Yetty e idiot, primeste cutit!"
6. Acesta nu este un fapt de care trebuie sa fiu atent, ci tu!
7. Mi-ai dat kick de vreo 4 ori, si odata si THE REAPER te-a prins! *Adminii care executa comenzi pe alti admini vor fi sanctionati cu (DOWNGRADE -1/REMOVE)
avatar
zaDanny_
Mesaje : 7
Puncte : 9
Reputatie : 0
Data de înscriere : 18/08/2018

[GO] Reclamatie zaDanny! Empty Re: [GO] Reclamatie zaDanny!

Sam Aug 18, 2018 8:20 pm
Astept parerea lui Bogdii , nu-s nesimtit sa mai spamez in continuare . ai stat 30 min sa dai raspunsul asta!.
Madaa Sers
Madaa Sers
Mesaje : 15
Puncte : 23
Reputatie : 0
Data de înscriere : 17/08/2018

[GO] Reclamatie zaDanny! Empty Re: [GO] Reclamatie zaDanny!

Sam Aug 18, 2018 8:23 pm
Salut, nu stiu daca este momentul oportun sa ma bag, dar mi se pare ca Yetty77 este neindreptatit, daca esti admin nu inseamna ca trebuie sa faci abuz de o comanda..Mi se pare corect ori sa ti ceri scuze si sa cadeti la un numitor comun sau sa primesti -1 grad. Smile
App:Nu esti nesimtit daca ti exprimi parerea, daca o sa primesti remove o sa spui ca n ai avut dreptul la replica. Smile
TheLyon
TheLyon
Mesaje : 46
Puncte : 59
Reputatie : 7
Data de înscriere : 12/08/2018
Varsta : 20
Localizare : Fieni

[GO] Reclamatie zaDanny! Empty Re: [GO] Reclamatie zaDanny!

Sam Aug 18, 2018 8:46 pm
Voi discuta cu voi mai multe la sedinta t/c
Continut sponsorizat

[GO] Reclamatie zaDanny! Empty Re: [GO] Reclamatie zaDanny!

Sus
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum